Sandıklı Thermal Park Hotel - Konum : Afyon

Grup Rezervasyon

Önemli Bilgiler

JOLLY TERMAL PAKET: Hafta içi minimum 4 gece ve üzeri konaklamalarda AROMA TERAPİ ve KESE KÖPÜK MASAJI siz JOLLY TUR MİSAFİRLERİMİZ' e ücretsiz olarak verilmektedir. 

"ÖNEMLİ NOTLAR: 
YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETSİZ HİZMETLER ODA BAŞI OLARAK GEÇERLİDİR. BELİRTİLEN HİZMETLER KONAKLAMA SÜRESİNCE SADECE BİR KEZ GEÇERLİDİR. 
TERMAL PAKET SATIN ALAN MİSAFİRLERİMİZİN REZERVASYON FORMUNA 'TERMAL PAKET' İBARESİ MUHAKKAK EKLENMELİ VE operasyon@jollytur.com ADRESİNE MAİL ATILMALIDIR. BELİRTİLEN HİZMETLER ÖZEL DÖNEMLERDE (YILBAŞI, SÖMESTR, BAYRAM VB.) GEÇERLİ DEĞİLDİR. 
TERMAL PAKET SATIN ALAN MİSAFİRİMİZİN OTELE GİRİŞ GÜNÜNDE OTELİN SPA BÖLÜMÜNDEN REZERVASYON YAPTIRMASI GEREKMEKTEDİR. BU PAKETTEN FAYDALANAN MİSAFİRLER OTELİN DİĞER AKSİYONLARINDAN (4=3, 7=5 VB.) FAYDALANAMAZLAR" KAMU PERSONELİNE ÖZEL KAMPANYA: 

16 - 30 EYLÜL ARASI YAPACAĞINIZ REZERVASYONLARDA SİZ DEĞERLİ KAMU ÇALIŞANLARINA %5 EXTRA İNDİRİM SUNMAKTAYIZ 

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI: 
* KAMU BELGESİ İBRAZI ZORUNLUDUR. 
* KAMPANYA ÖZEL GÜNLER HARİCİ KONAKLAMALARDA GEÇERLİ OLACAKTIR. 
* BU KAMPANYA DİĞER AKSİYONLARLA BİRLİKTE KULLANILAMAZ 

Tesiste alkollü içecek vardır.EXTRA ÜCRETLİDİR.

 

Genel Açıklama

Toplam 261 odası bulunmaktadır. 


Odalar: Özel dizayn edilmiş konforlu odalarımızda minibar, uyandırma servisi, 24 saat oda servisi, uydu LCD TV, split klima, kettle (su ısıtıcısı), merkezi ısıtma, elektronik şifreli kasa, direkt telefon, saç kurutma makinası ve büyüteçli ayna bulunmaktadır. 

//Aberkios Termal odalar ,standart odaya göre metrekare olarak küçüktür ve odalarda termal su bulunmaktadır. 
Aberkios Termal Blok Ekonomik Balkonlu Oda:Otel lobi katından -2 termal spa katında olup zeminde bulunmaktadır,penceresi ve otel bahçesine açılan balkon kapısı bulunmaktadır. 
Aberkios Termal Blok Ekonomik Balkonsuz Oda: Otel lobi katından -2 termal spa katında olup zeminde bulunmaktadır,penceresi var fakat dış cepheyi görmüyor.Pencere koridora bakmaktadır. 

Restaurant ve Barlar: 600 kişi kapasitesine sahip 3 adet farklı restaurant, 600 kişi kapasiteli kahvaltı salonu, 650 kişi kapasiteli balo salonu, pastane, snack ve havuz snack bar, teras kafeterya, lobi bar, vitamin bar 
Sosyal Aktiviteler: Mini hayvanat bahçesi, hobi bahçesi, kış bahçesi 
Spor Faaliyetleri: Yürüyüş alanları, bayanlara özel kaydıraklı yüzme havuzu, kaydıraklı kapalı havuz, kaydıraklı açık yüzme havuzu, istenildiği takdirde bay ve bayanlara özel dönüştürülebilecek kaydıraklı ayrı 2. yüzme havuzu, hızlı su akışına karşı yüzme, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, mini futbol, tenis kortu, dart, bilardo 
Otel faaliyetleri: Fitness Center, açık hava fitness alanı, Türk hamamı, sauna, kaydıraklı yüzme havuzu, masaj, doktor balıklar, cilt bakımı, fizik tedavi, tuz odası, çamur banyoları, fotoğraf, doktor, hemşire, bay-bayan kuaför, mini club, yürüyüş yolu, çocuk oyun parkı, otopark, market, piknik alanı (kendin pişir, kendin ye), 
Çocuk Dünyası: Mini Club servisimiz konuklarımızın çocukları ile huzurlu bir ortamda rahat bir tatil yapmaları amacı ile tüm gün boyunca Mini Club hizmetleri bünyesindeki deneyimli Mini Club personeli tarafından yürütülmektedir.Ayrıca hergün lobby teras sinema salonunda çocuklara özel çocuk sineması yayınlanmaktadır. 04 - 12 yaş arası tüm çocuklarınızı çocuk kulübümüze bekliyoruz. (12:00 – 20:00) 
Hava şartlarına göre yazlık mini clup açık yüzme havuzu bölümünde ve kış aylarında kullanım için tasarlanmış kışlık mini club 
Çocuk Havuzu: 
Havuz keyfinden çocuğunuzun nasıl faydalanacağını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse derinliği 40 cm olan kapalı çocuk havuzu ile çocuğunuzun güvenli bir şekilde keyfini çıkarmasını diliyoruz. 

Çamurumuzun ve Termal Suyumuzun Faydaları 
Siyatik (siyatik sinir sıkışması), tendinit (tenden iltihabı), kadın hastalıkları (kronik dönemlerde), polinevri (birden fazla sinirin iltihapları), hemipleji (vücudun bir yerinin felci), periartrit(eklem zarı iltihabı), artroz(eklem kireçlenmesi), romatizma, selülit, romatoit artrit (ateşli romatizma hastalıkları) spondolit (omurganın kireçlenmesi) bağırsak hastalıkları, nevrit (sinir ucu iltihaplanması) polio sekelleri (çocuk felci sekeli), nevralji (sinir boyunca yayılan iltihaplar), parapleji (her iki alt bacağın felci) kırık çıkık sekelleri, kazalardan ve ameliyatlardan kalan 
sekeller, mialji (kas ağrıları), ruhi yorgunluklar, böbreklerde taş ve kum düşürülmesi, çamur banyosu, inhalasyon (buhar teneffüsü) olarak faydanılmaktadır. 
Termal Suyun Kimyasal Özellikleri 
Sodyum, kalsiyum, sülfat ve biokarbonatlı sular grubuna faydanılmaktadır. Sudan gelen pozitif enerji size anı yaşamanın ayrıcalığını sunacak, ruhunuzu dinlendirirken sağlığınıza sağlık katacaktır. 

*Havuzlarda bone kullanıma zorunluluğu vardır.

 

Otel Konumu

Tesis; Afyonkarahisar’da, Hüdai Kaplıcaları mevkiinde; Sandıklı merkezine 6 km, Afyon’a 60 km uzaklıkta yer almaktadır.

 

Konsept Açıklaması

*ALKOLSÜZ HERŞEY DAHİL-Her gün saat; 

07.00-10.00 Kahvaltı 
08:00-18:00 Bitki Çayı 
10:00-00:00 Çay,Nescafe,Su,Meyve Suyu 
13:00-14:00 saatleri arasında Camlı Köşkte Çorba Saati, 
14:30-15:30 saatleri arasında Camlı Köşkte Aperatif Büfe (Zengin Salata Büfesi), 
16:00-17:00 saatleri arasında Lobbyde Coffe Break (Kuru Pasta Çay ikramı), 
16:30-17:30 saatleri arasında Camlı Köşkte Gözleme Saati ikramlarımız bulunmaktadır. 
19:00-21:00 saatleri arasında Akşam Yemeği 
Odalarda günlük 1,5 lt su 
Odalarda giriş günü çay, bitki çayı 
Sadece lobby katı self servis çay, açık su, nescafe, açık meyve suyu sabah 10:00 24:00 arası free akşam yemeklerinde açık meyve suları çeşidi free 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

 

Aktivite Açıklama

Sosyal Aktiviteler: Mini hayvanat bahçesi, hobi bahçesi, kış bahçesi, Akdeniz oyun salonu. 

Spor Faaliyetleri: Yürüyüş alanları, bayanlara özel kaydıraklı yüzme havuzu, kaydıraklı kapalı havuz, kaydıraklı açık yüzme havuzu, istenildiği takdirde bay ve bayanlara özel dönüştürülebilecek ayrı 2. Yüzme havuzu, hızlı su akışına karşı yüzme, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, mini futbol, tenis kortu, dart, bilardo, langırt, bowling salonu. 

Otel faaliyetleri: Fitness Center, Sağlıklı yaşam merkezi, açık hava fitness alanı, Türk hamamı, sauna, kaydıraklı yüzme havuzu, masaj, doktor balıklar, cilt bakımı, fizik tedavi, tuz odası, çamur banyoları, fotoğraf, doktor, hemşire, bay-bayan kuaför, mini club, yürüyüş yolu, çocuk oyun parkı, otopark, market, 

Çocuk Dünyası: Mini Club servisimiz konuklarımızın çocukları ile huzurlu bir ortamda rahat bir tatil yapmaları amacı ile tüm gün boyunca Mini Club hizmetleri bünyesindeki deneyimli Mini Club personeli tarafından yürütülmektedir.Ayrıca hergün Akdeniz oyun salonundaki sinema salonunda çocuklara özel çocuk sineması yayınlanmaktadır. 04 – 12 yaş arası tüm çocuklarınızı çocuk kulübümüze bekliyoruz. (12:00 – 20:00) 
Hava şartlarına göre yazlık mini clup açık yüzme havuzu bölümünde ve kış aylarında kullanım için tasarlanmış kışlık mini club. 

Çocuk Havuzu:Havuz keyfinden çocuğunuzun nasıl faydalanacağını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse derinliği 40 cm olan kapalı çocuk havuzu ile çocuğunuzun güvenli bir şekilde keyfini çıkarmasını diliyoruz.

 

Plaj Açıklaması

  

Bayan misafirlerimiz için 1 adet sabit kapalı kaydıraklı yüzme havuzumuz ve güneşlenme terasımız mevcut olup, ilave olarak bay misafirlerimize ait kapalı yüzme havuzumuz ise 07:00 ile 11:00 saatleri arasında baylara, 11:00 ile 20:00 saatleri arasında bayanlara, 20:00 ile 23:00 saatleri arasında baylara hizmet vermek için tasarlanmıştır. 

*Havuzlarda bone kullanıma zorunluluğu vardır.