Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile

Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile Adana Hareketli Bangkok Pattaya Turu Qatar Hy ile

  

 

ADANA HAREKETLİ QATAR HY İLE

BANGKOK – PATTAYA TURU

 BANGKOK(2) - PATTAYA(3)

5 GECE 8 GÜN

 1.Gün Adana - Doha – Bangkok

Adana Şakirpaşa Hava Limanı Dış Hatlar gidiş Terminali Qatar Havayolları kontuarı önünde saat 10.00’da buluşma. Qatar hava yollari QR 439 seferi ile 12.25’te Doha’ya hareket ve 16.15 Doha' ya varis. Qatar Havayollarının QR 830 seferi ile 20.55'te Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta

2.Gün Bangkok

Saat 07.20 ‘de Bangkok'a varışımızı takiben , hotele giriş saati olan 14.00’a kadar , zamanımızı değerlendirmek icin extra thai sağlık masajı opsiyonu ve ardından özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, Uyuyan Buddha tapınağı, çiçek pazarı,çin mahallesi,parlemento binası,demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır.

Tur bitimini takiben otelimize transfer.

Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz extra Bangkok Kanallar Turuna (40 EURO) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dileyen Misafirler akşam, extra Sea Food Restaurant ve Patpong Gece Pazarı Turu (20 EURO) katılabilirler.

'' EGER YUZUYORSA BIZDE VARDIR! '' Sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranda vardigimizda,Once bu 2000 kisilik buyuk restoranin market bölümünden seçecegimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp, Masamiza oturdugumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman gorevlilere sectiginiz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini soyluyoruz. Afiyet olsun... Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

3.Gün Bangkok

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler 07.30 hareket ile extra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşıturuna (50 EURO) katılabilirler, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler..

Aksam 18.30 hareket ile extra Siam Niramıt Show (60 EURO)...Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz...  Geceleme otelinizde.

4.Gün Bangkok - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra 09.00’da Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler için extra Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turu (30 EURO) Cevresi tamami orjinal volkanik taslar ile donatılmış bu parkta, Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanagi,Timsah show, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız… Ardından Dünyaca unlu Mücevher Fabrikası ziyareti…  Thailand’in en unlu eğlence beldesi olan Pattaya’ya varis ve otelimize yerleşme..

Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 EURO)…

Aksam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü Alcazar Show turuna (40 EURO) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği Showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor......  Geceleme otelinizde. 

5. Gün Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin 09.00 hareket ile extra Mercan Kayalıkları İle Ünlü Öğle Yemekli Mercan Adası Turu. (50 EURO) Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi...

Öğle yemeği menusu : Balık, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...

Geceleme otelinizde.

6. Gün Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel Thai Dansları, Evlilik Seremonisi, Fillerin birbirincen ilginç Showları, 500 hektarlık Alana kurulmuş Botanik Bahçesi ve Orkide bahçelerini kapsayan Nong Nooch Tropical Garden & Dance Show (40 EURO) turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

7. Gün Pattaya – Bangkok - Adana

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Otelden  Check-out işlemleri sonrası serbest zaman. Aksam üzeri özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer.

8. Gün Bangkok – Adana

Qatar Havayolları QR 837 seferi ile 02.05’te Doha’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Doha’ya 04.45’te varış ve saat 07.20’de Qatar Havayollarının QR 438 seferi ile Adana’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile Adana Şakirpaşa Havalimanı’na saat 11.25’te varış. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Qatar Hava Yolları ile Adana – Doha -Bangkok / Bangkok – Doha - Adana ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

3* veya 4 * otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar 

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri    

Tüm şehirlerarası transferler    

Bangkok Pattaya transferi

Panoramik Bangkok şehir turu

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri ( Minimum 10 Kişi üstünde rehberlik hizmeti verilmektedir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Opsiyonel turlar

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler

  •